МАРІЯ
БЕРЕЗОВЧУК

Адвокат, спеціаліст з корпоративного супроводу, нормотворчості. Аналіз/підготовка НПА, висновків (робота у НГО, Асоціаціях). Досвід роботи, судової практики: 15 років.
Юридична підтримка вашого бізнесу
Юридичне супроводження діяльності компаній, а саме: участь в господарських судових справах (зокрема, судові процеси у зв'язку зі зміною управителя фонду фінансування будівництва), цивільних справах (визнання недійсними договорів іпотеки, кредитних договорів, витребування майна тощо), складання проектів кредитних договорів, договорів іпотеки, відчуження корпоративних прав, оренди майнових комплексів, транспортних засобів, поставки товару, надання послуг/виконання робіт, оформлення документів для участі в публічних закупівлях, представництво інтересів компаній в Антимонопольному комітеті України.

Підготовка юридичних висновків та пропозицій до проектів підзаконних актів та законопроектів, дія яких поширюється на господарську діяльність фінансових компаній, управителів ФФБ та ФОН, проектів внесення змін до чинних актів, участь у робочих групах, утворених державними органами та профільним комітетом Верховної Ради України.

Надання юридичних консультацій з питань надання фінансових послуг. Моніторинг змін до законодавства, підготовка інформаційних матеріалів для публікацій, участь у навчальних семінарах для фінансових компаній.

Зв'яжіться з нами!

КОНТАКТИ

Тел.: +38 067 272 86 18
Email.: info@grabovska.com.ua
Made on
Tilda